Impact Festival 2013: Rammstein i Behemoth zagrają w Warszawie

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

4 czerwca 2013 r. odbędzie się drugi Impact Festival – w tym roku na warszawskim Bemowie zagrali m.in. Red Hot Chili Peppers, Kasabian i Public Image Ltd. Wiadomo już, że drugą edycję festiwalu uświetnią niemiecki Rammstein i rodzimy Behemoth.

W ciągu ostatnich dwóch lat Rammstein zagrał przed ponad 1,3-milionową publicznością z Meksyku, USA, Afryki Południowej, Australii, Kanady i Europy. W 2013 r. zespół też ma zamiar być gwiazdą europejskich festiwali. Ich ostatni album – Liebe ist für alle da – odniósł duży sukces komercyjny, sprzedając się w nakładzie ponad 5 mln egzemplarzy na całym świecie.

sxc


Behemoth wraca na wielką scenę pod chorobie frontmana grupy, Adama Darskiego, który wygrał walkę z białaczką. Nergal w wywiadzie powiedział: „Będzie to pierwszy koncert w kraju, jaki zagramy po bardzo długiej przerwie i to bardziej niż pewne, że podczas występu zaprezentujemy fragment nowego materiału, nad którym właśnie intensywnie pracujemy.”

Organizator koncertu, Live Nation, zapewnił w oficjalnym komunikacie, że zaprosi co najmniej osiem zespołów. „Jeśli czas będzie pomyślny – może uda się więcej. Wszyscy fani i przyjaciele Festivalu Impact – trzymajcie kciuki!”

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.onet.pl/letnie-festiwale/impact-festival-2013-rammstein-i-behemoth-zagraja-,1,5253456,wiadomosc.html
http://www.impactfest.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry