Kolejna propozycja „tabletowa” od Prestigio „MultiPad 5197D”

AKTUALNOŚCI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Duży, 9,7-calowy wyświetlacz, matryca IPS o wysokiej rozdzielczości, 16GB pamięci wewnętrznej, 2 kamery i wytrzymała bateria, to tylko niektóre z szeregu parametrów oferowanych przez producenta, które sprawiają, że MultiPad może być ciekawym prezentem dla miłośnika elektronicznych gadżetów.

Za sprawą wyróżniających parametrów, ale także proponowanej ceny, PMP5197D stanowi konkurencję dla obecnych na rynku tabletów o podobnych wymiarach – iPada i modelu Galaxy Tab. Urządzenie posiada duży, bo 9,7-calowy wyświetlacz oraz matrycę IPS, która zapewnia równomierne podświetlenie ekranu, zwiększa kąt widzenia i ubogaca paletę barw, co pozwala na wygodną obsługę urządzenia w oferowanej, wysokiej rozdzielczości 1024×768 pikseli. Warto też zwrócić uwagę na dwie wbudowane kamery, gdzie frontowa, zwyczajowo w rozdzielczości 0.3 lub 1.3MPx, została (podobnie jak tylna kamera) wyposażona w matrycę 2MPx, zapewniając komfortowe wideo rozmowy. Kolejnym wyróżniającym parametrem nowego MultiPada, jest bardzo wydajna bateria o pojemności 8000mAh, dająca użytkownikowi możliwość wielogodzinnej radości z oglądania filmów i korzystania z innych multimedialnych funkcji bez konieczności podłączania urządzenia do zasilania.

fot. prestigio


Za sprawne działanie aplikacji na zainstalowanym systemie Android w wersji 4.0 ICS odpowiedzialny jest wydajny procesor oparty o architekturę ARM ® Cortex A8 o taktowaniu 1.0GHz i 1GB pamięć RAM typu DDR3. Warta uwagi jest także pojemność wewnętrznej pamięci wynosząca 16GB, którą można w razie potrzeby dodatkowo rozbudować zewnętrzną kartą microSD aż o 16GB, co daje ogromną przestrzeń dyskową na ulubione multimedia. Na obudowie MultiPada znajdziemy także port HDMI, który pozwoli na połączenie urządzenia z monitorem zewnętrznym w razie potrzeby prezentacji multimediów na ekranie o większej przekątnej.

Solidnie wykonany MultiPad odznacza się ciekawym, modernistycznym designem, który projektanci ożywili śmiałą, czerwoną obwódką, rozciągającą się wzdłuż całej obudowy. Dla koneserów klasycznego szyku do dyspozycji jest wersja obudowy w jednolitej czerni. Dodatkowo do każdego urządzenia producent dołącza eleganckie, skórzane etui, które wyróżnia je na tle innych tabletów PC. Prestigio MultiPad5197D, dzięki dużej funkcjonalności, nowoczesnemu konceptowi projektowemu oraz optymalnej cenie, może stać się oryginalnym i ciekawym prezentem dla miłośników gadżetów.

Cena nowej propozycji od Prestigio to 999 zł

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry