Nie żyje keyboardzista Dick Decent

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Zmarł Dick Decent, przyjaciel i okazjonalny współpracownik rockowego zespołu Def Leppard, także członek grupy Cypernauts, w której grali znani z Def Leppard Phil Collen i Joe Elliott. Przyczyną śmierci były komplikacje po długotrwałym przyjmowaniu antybiotyków Ciprofloaxin i Ofloxacin.

stock.xchng


Gitarzysta Vivian Campbell napisał w oświadczeniu na oficjalnej stronie Def Leppard: „Z nieodżałowanym smutkiem oznajmiamy, że odszedł nasz przyjaciel Dick Decent. Był młodym mężczyzną i powinien jeszcze długo z nami pobyć. Nasze życie jest bardzo krótkie: starajmy się przeżyć je jak najlepiej”.

O swoich problemach zdrowotnych Decent pisał na blogu, ostatni wpis pochodzi sprzed pół roku: „Nigdy nie bierzcie tych antybiotyków. Nie słuchajcie lekarzy – zawsze są jakieś zamienniki, jakieś lepsze alternatywy. Te środki zabijają. Jak inaczej nazwać sytuację, kiedy po 10 latach od ich odstawienia mam ogromne bóle i po prostu powoli umieram ?”

Decent urodził się w Birmingham, pierwsze piosenki zaczął pisać w szkole podstawowej. Jest szkolnym przyjacielem muzyków Def Leppard.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.music-news.com/shownews.asp?H=Def-Leppard-sidekick-diesf-from-drug-side-effects&nItemID=57204
http://ultimateclassicrock.com/def-leppard-mourn-keyboardist-dick-decent/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry