Adam Darski: wywiad-rzeka w sklepach 17 października

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA

17 października do sklepów trafi wywiad-rzeka z frontmanem metalowej grupy Behemoth, Adamem „Nergalem” Darskim. Z muzykiem rozmawiają Piotr Weltrowski i Krzysztof Azarewicz. Książkę już teraz można zakupić w przedsprzedaży w edycji limitowanej z autografem Nergala w oficjalnym sklepie Behemoth.

Od wydawcy: „Wywiad-rzeka z jednym z najwybitniejszych polskich muzyków i jedną z najbardziej kontrowersyjnych, a jednocześnie inspirujących, postaci show biznesu. Lider Behemotha odkrywa wszystkie karty, szczerze i bezkompromisowo mówi o dzieciństwie, dojrzewaniu, pierwszych miłościach czy fascynacjach muzycznych. Wspomina zarówno początki Behemotha, jak i burzliwe romanse czy znacznie poważniejsze związki.”

„Wyłaniający się z wywiadu Nergal to nie tylko skandalista i sceniczny demon, ale przede wszystkim człowiek o rozległych zainteresowaniach, niezwykle oczytany, świadomy swojej siły i siły swoich poglądów erudyta. Człowiek niezależny i tę wolność ponad wszystko kochający. Czasem wrażliwiec i romantyk.”

Fragment książki można przeczytać na stronie fabryka.pl.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://muzyka.onet.pl/wideo/nergal-spowiedz-heretyka-oficjalny-zwiastun,94104,w.html
http://www.fabryka.pl/ksiazki/nergal-spowiedz-heretyka-sakrum-profanum-krzysztof-azarewicz-2965345/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry