Billie Joe Armstrong trafił na odwyk

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wokalista Green Day wyznał, że udaje się na terapię odwykową, gdyż potrzebuje pomocy w uzależnieniu od narkotyków. Zespół wydał w tej sprawie oficjalny komunikat na swojej stronie internetowej.

Ostatnio Armstrong zszedł ze sceny podczas koncertu w Las Vegas, kończąc tym samym grę minutę przed przewidywanym końcem.

Wg komunikatu koncert nie został skrócony: „Chcemy poinformować, że występ nie został skrócony i odbył się zgodnie z kontraktem i planem. Przepraszamy naszych fanów, którzy poczuli się urażeni nagłym zejściem Billie’ego ze sceny. Ogłaszamy, że będziemy zmuszeni przełożyć lub odwołać kilka najbliższych występów promujących najnowszy album”.

Armstrong ma odbyć leczenie w klinice we Włoszech.

W ostatnich dwóch miesiącach Green Day wystąpił na kilku europejskich festiwalach, m.in. w Londynie, Reading, Paryżu, Wacken (Niemcy) i Rzymie. Ma za sobą również koncerty w Las vegas, Denver, Bostonie, Nowym Jorku i Waszyngtonie.

Piotr Sitnik

Źródła:
http://www.bbc.co.uk/newsbeat/19696786
http://www.music-news.com/shownews.asp?H=Billie-Joe-Armstrong-being-treated-for-substance-abuse&nItemID=57315

Powiązane wpisy

  • Trolek

    Wg innych źródeł ich koncert rzeczywiście został skrucony żeby inny wokalista miał więcej czasu. Nie wiem które z nich się myli ale współczuję Billiemu. Jeżeli ten koncert został skrócony to miał racje ale jeżeli nie.. No cóż przynajmniej przeproślili 😀


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry