Nowy iPhone 5 już dostępny w Polsce.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Od dziś w Polsce możemy nabyć najnowsze dziecko firmy Apple – telefon iPhone 5. Cena nowego gadżetu nie była znana do dzisiejszego poranka. Oscyluje ona w okolicach 3000 PLN za najniższy model. W oficjalnym sklepie Apple Store Online można zakupić najtańszy model za 2849 PLN jednak na dostawę poczekamy około miesiąca. Chętni uwiązać się z operatorem telekomunikacyjnym, mogą otrzymać iPhone’a 5 już za złotówkę w zależności od wybranego pakietu abonamentowego.

fot. apple

Nowy iPhone dostępny jest u wszystkich operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Ceny jednak nie zachwycają. Osoby szanujące pieniądze zanim podpiszą umowę zapewne przekalkulują najlepszą dla siebie opcję. Najlepiej wypada w tym przypadku zakup telefonu za pełną kwotę i wykup u operatora taniej opcji pre-paid. Jeśli zdecydujemy się na umowę, należy się spodziewać minimum dwuletniego kontraktu w cenie około 140 PLN miesięcznie i opłaty za najniższy model w wysokości około 1200PLN.

Czy nowy iPhone 5 jest warty takich pieniędzy pozostawiamy Waszej decyzji. Ciekawą alternatywą jest aktualnie przeceniony iPhone 4 za około 1600 PLN.

xoxo

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry