Wczorajsza organizacja meczu Polska-Anglia żenadą roku ??

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Żenadą roku nazwano odwołanie wczorajszego meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata Polska- Anglia. Na stadionie zasiadło 57 tys kibiców. Pogoda była fatalna, padało od dłuższego czasu. Mimo wcześniejszych prognoz nie zdecydowano o zamknięciu dachu. Murawa była tak nasiąknięta wodą, że nie można było na niej poruszać się bez obawy kontuzji.

stock.xchng


W czasie rozgrzewki nasza drużyna dosłownie brodziła w wodzie. Po 20.30 boisko przypominało raczej basen pływacki. Nerwowość kibiców wzrastała z minuty na minutę i przekształcała się w wściekłość. Przez ponad godzinę nikt nie mógł podjąć decyzji o przełożeniu meczu na inny termin, a kibice czekali…

Dopiero po 22 zdecydowano – mecz odbędzie się w środę(dziś) o 17:00. Jedni kibice wołali:” Skandal”, inni bardziej zdystansowani nucili:” Nic się nie stało, Polacy , nic się nie stało” albo mówili „ przynajmniej nie przegraliśmy z Anglią a z pogodą”. Jeden z najlepszych stadionów Europy ( za 2 miliardy) nie sprostał jesiennej aurze.

Narodowe Centrum Sportu w specjalnym oświadczeniu poinformowało, że zgodnie z informacją PZPN, żadna ze stron spotkania nie chciała grać przy zamkniętym dachu. Na Stadionie Narodowym cały czas trwają prace nad doprowadzeniem boiska do stanu używalności na dzisiejszy mecz o 17.

AJ

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry