Możliwość komentowania HP zaprezentowało nowy tablet ElitePad 900 została wyłączona 35

HP zaprezentowało nowy tablet ElitePad 900

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, TECHNOLOGIE

HP zaprezentowało nowy tablet ElitePad 900 , łączący elegancki wygląd z biznesową funkcjonalnością i wsparciem dla produktów klasy korporacyjnej.

Tablet ten został zaprojektowany z myślą o przedsiębiorstwach prywatnych, publicznej służbie zdrowia i handlu. Umieszczony w rewolucyjnym rozwiązaniu HP ElitePad Smart Jackets, zapewnia jeszcze więcej opcji połączeń i przedłuża czas użytkowania baterii, a także wprowadza dodatki umożliwiające dostosowanie urządzenia do wyspecjalizowanych zastosowań.

fot. HP


HP ElitePad jest ultrasmukłym, bardzo lekkim tabletem z systemem operacyjnym Microsoft ® Windows 8. Jego funkcjonalność sprosta oczekiwaniom szefów działów informatycznych, a atrakcyjny wygląd spodoba się pracownikom. Tablet oferuje rozszerzone zabezpieczenia i łatwość zarządzania znane z komputerów PC serii Elite oraz baterię, która w testach pracowała ponad 115 000 godzin.

HP ElitePad ma wyświetlacz o przekątnej 25,7 cm (10,1 cala) i tylko 9,2 mm grubości. Waży zaledwie 0,68 kg , a dzięki ergonomicznej formie jest doskonale dostosowany do dłoni. Wyświetlacz o proporcjach 16: 10 maksymalizuje obszar wyświetlania i sprawdza się doskonale zarówno w przypadku tradycyjnych aplikacji biznesowych, jak i materiałów wideo.

Wyposażony w procesor mobilny Intel ® nowej generacji, HP ElitePad zapewnia wydajność komputera PC użytkownikom mobilnym. Zgodność ze standardem Intel x86 umożliwia obsługę istniejących aplikacji biznesowych. Urządzenie jest zoptymalizowane pod kątem systemu
operacyjnego Windows 8 i pozwala na wprowadzanie danych metodą dotykową, głosową lub za pomocą rysika. HP ElitePad ma dużą sprawność energetyczną i jest wygodny w użyciu jak smartfon. Jest zgodny z tradycyjnymi aplikacjami Windows i można go łatwo zintegrować z istniejącymi środowiskami informatycznymi.

Tablet HP ElitePad jest wyposażony w dwie kamery: przednią pracującą w technologii 1080p oraz tylną o rozdzielczości 8 MP z doświetleniem LED. Wbudowane oprogramowanie CyberLink YouCam umożliwia użytkownikom komunikację twarzą w twarz, tworzenie filmów wideo w Internecie w standardzie HD oraz nagrywanie filmów szkoleniowych bez ponoszenia wysokich kosztów produkcji.

Tablet HP ElitePad 900 zostanie wprowadzony do sprzedaży w lutym 2013 r.

źródło: HP

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry