Możliwość komentowania Władimir Putin chory? została wyłączona 38

Władimir Putin chory?

AKTUALNOŚCI, ŚWIAT

Pojawiły się pogłoski, że prezydent Rosji ma kłopoty zdrowotne. Władimir Putin ma 60 lat i już trzykrotnie został wybrany na prezydenta. W mediach wciąż ukazują się jego zdjęcia jako wysportowanego macho. Ma wiele zainteresowań – polowania, pływanie, jazda konna, sztuki walki (judo), jazda konna, wędkarstwo itp. Na każdym kroku prezydent Rosji przekonuje nas, że jest „prawdziwym mężczyzną”.

stock.xchng

Pierwsze pogłoski o kłopotach zdrowotnych Putina pojawiły się gdy zaplanowany na 2. listopada szczyt przywódców Wspólnoty Niepodległych Państw został odłożony. Według plotek prezydent cierpi na bóle pleców i nosi gorset ortopedyczny. Informacje te zostały szybko zdementowane przez rzecznika prasowego Putina – Dmitrija Pieskowa.

Kolejne informacje jednak przekonują o tym, że coś jednak się dzieje. Coroczna konferencja z obywatelami, organizowana już od 11 lat została odwołana. W tym roku, jak informuje rzecznik prasowy, Putin ma zaproponować inną formę kontaktu z obywatelami. Na razie jednak nic nie wiadomo o wprowadzonych zmianach

Nic nie zmieni jednak faktu, że zauważono iż Putin znacznie ograniczył ostatnio swoją aktywność. Rzadziej opuszcza swoją rezydencję, a także kilka wizyt zagranicznych zostało przełożonych. We wrześniu z kolei na szczycie państw Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC) prezydent Rosji widocznie utykał.

Rosjanie są zaniepokojeni.

Natalia Klimczuk
Źródła: http://wpolityce.pl/wydarzenia/39647-putin-chory-czeka-go-operacja-pieskow-zaprzeca-ale-dorocznej-rozmowy-z-narodem-nie-bedzie ; http://tvp.info/informacje/swiat/szczyt-odlozony-z-powodu-choroby-putina/8919181 ; http://www.wprost.pl/ar/354251/Putin-jest-chory-i-grozi-mu-operacja-Szczyt-WNP-przelozony/ ; http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/409249,putin-nie-pokazuje-sie-publicznie-czy-prezydent-jest-chory.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry