Możliwość komentowania Bon Jovi w końcu w Polsce została wyłączona 44

Bon Jovi w końcu w Polsce

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Już 19 czerwca 2013 roku będziemy mieli okazję uczestniczyć w pierwszym w Polsce koncercie amerykańskiej grupy Bon Jovi. Zespół wystąpi na stadionie PGE Arena w Gdańsku.

,,Wreszcie się udało i nie mamy wątpliwości, że to będzie wielkie wydarzenie. Z całą pewnością jeden z największych, jeśli nie największy koncert, który odbędzie się w przyszłym roku w Polsce” – mówi Janusz Stefański, z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu. Stefański przypomniał, że Bon Jovi gromadząc masową publiczność od wielu lat zalicza się do najlepiej zarabiających wykonawców na występach na żywo. Mówił on, iż „w 2010 r. Bon Jovi wyprzedził w tym względzie takie marki jak AC/DC, U2, Lady Gaga czy Metallica i zarobił ponad 200 mln dolarów.

Na ten wynik zespołu złożyło się 80 koncertów. W 2011 r. Bon Jovi zarobił na koncertach 192 mln dolarów i został wyprzedzony jedynie przez grupę U2″.Zespół powstał w 1983 roku w amerykańskim stanie New Jersey, a jego historia zaczęła się od lidera i frontmana grupy Johna Bongiovi. Kapela ma na koncie 11 albumów studyjnych. Rockowa grupa znana jest m.in. z takich kawałków jak: „It`s My Life”, „Livin On a Prayer”, czy „Always”.

Czerwcowy koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej „Because We Can – The Tour”. Ceny biletów zaczynają się od 99 zł (trybuny znajdujące się po przeciwnej -w stosunku do sceny -stronie stadionu) a kończą na 550 zł (bilety VIP). Większość biletów na płytę stadionu kosztowała będzie 190 zł.

Katarzyna Niczewska

źródło: Prestige MJM/tvn24

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry