Możliwość komentowania DJ Vadim na City Sounds została wyłączona 39

DJ Vadim na City Sounds

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Vadim Peare to założyciel wytwórni Jazz Fudge i jeden z najbardziej zasłużonych członków Ninja Tune. Człowiek o wielu talentach, kojarzony przede wszystkim jako DJ, ale także jako producent, prezenter radiowy, pisarz. Określany mianem rewolucjonisty oraz znany z niezliczonej ilości projektów artysta ma na swoim koncie ponad dwa i pół tysiąca koncertów zagranych w kilkudziesięciu krajach. Występował m.in. na takich festiwalach jak Sonar, Big Chill czy Shambala.

sxc

Ciężko określić jego styl. Tworzy muzykę głównie w klimacie hip-hop’u i elektroniki, natomiast jego kawałki przenikają się z elementami reggae, funk’u, soul’u, a nawet afrykańskich brzmień i boogie. Jego dorobek zawiera sześć solowych płyt, pięć płyt nagranych z zespołem oraz niezliczoną ilość remiksów.

Do Polski przyjeżdża, by promować swój ostatni album pt. „Don’t be scared”. Koncert odbędzie się 5 grudnia 2012 roku o godzinie 19:30 w Klubie Eter przy ul. Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu. Bilety w cenie 45-60 zł do nabycia na www.ebilet.pl i www.ticketpro.pl

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry