Możliwość komentowania Coś na deszczowe dni została wyłączona 23

Coś na deszczowe dni

CIEKAWOSTKI, GADŻETY

Jesień kojarzy nam się zwykle z deszczem, wiatrem i pluchą, czyli wszystkim, co najbardziej zniechęca nas do jesiennych spacerów. Na szczęście i na to znaleziono sposób. Koniec z przemoczonymi ubraniami i parasolkami, które w czasie większych wiatrów wyginają się we wszystkie strony. Teraz możemy zaopatrzyć się w nowy, niezniszczalny parasol, który uchroni nas przed burzą, wichurą i deszczem.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii parasol może sam ustawić się do wiatru tak, by nie został wywrócony w drugą stronę. Sylwetka przypomina nowoczesny bombowiec, a w porównaniu ze zwykłym parasolem daje lepszą widoczność.

W wersji klasycznej parasol wytrzymuje wiatr o prędkości nawet do 100 km/h, ma aerodynamiczny kształt, zintegrowany mechanizm otwierający, a po złożeniu długość 76 cm . Wersja kompaktowa wytrzymuje wiatr do 65 km/h, a po złożeniu ma długość 27 cm. Obie wersje dostępne są w internetowym sklepie mojry.pl. Naprawdę warto zaopatrzyć się w ten gadżet na deszczowe i wietrzne spacery.

Anna Łach

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry