Możliwość komentowania Już dziś wieczorem o 20.00 – MTV EMA 2012 została wyłączona 35

Już dziś wieczorem o 20.00 – MTV EMA 2012

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT, TELEWIZJA

Tegoroczna gala rozdania nagród MTV Europe Music Awards odbędzie się 11 listopada we Frankfurcie nad Menem. To już 20. z tego cyklu impreza, ciesząca się uznaniem zarówno wśród publiczności, artystów, jak i innych osobistości związanych z branżą muzyczną.

W roli prowadzącej zobaczymy piękną, niemiecką modelkę – Heidi Klum. Największą ilość spośród wszystkich nominacji otrzymała Rihanna, a tuż za nią uplasowała się znana z nieco kontrowersyjnej twórczości Nicki Minaj. Nominowani w kategorii debiut roku to m.in. Lana del Rey, zespół One Direction oraz Rita Ora. O statuetkę za najlepszy teledysk walczą natomiast gwiazdy takie jak : Rihanna, za klip do „We found love”, przy którym współpracowała ze światowej klasy Dj’em Calvinem Harrisem, a także PSY, czyli muzyczne odkrycie ostatnich kilku miesięcy z piosenką „Gangnam Style”, bijącą rekordy oglądalności w sieci.

Nagrody we wszystkich dziedzinach przyznawane są przez widzów MTV z całego kontynentu europejskiego. Na gali, Polskę reprezentować będzie Monika Brodka. Trzymamy kciuki!

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry