Możliwość komentowania Chylińska dla dzieci została wyłączona 25

Chylińska dla dzieci

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

Agnieszka Chylińska to wokalistka przede wszystkim znana z członkostwa w rockowym zespole O.N.A. Po rozpadzie grupy w 2003 roku powstał zespół Chylińska. Wydali tylko jeden album („Winna”). Po przerwie na wychowanie dziecka Chylińska rozpoczęła solową karierę, w której skupiła się na muzyce dance i pop. Od tego czasu stała się supergwiazdą, występując w najróżniejszych programach – gościła epizodycznie w serialach, a także została jurorem w programie TVN „Mam talent!”.

Nowe wcielenie Chylińskiej było wielokrotnie krytykowane. Wielu trudno było sobie wyobrazić mocno wytatuowanej, „mrocznej” kobiety w popowym wcieleniu. Jednakże trzeba przyznać, że wokalistka O.N.A. świetnie poradziła sobie w nowej roli. Sama Chylińska przypisuje tę odmianę swoim dzieciom.

Teraz Agnieszka Chylińska znowu nas zaskakuje. 7 listopada miała miejsce premiera książki dla dzieci „Zezia i Giler” autorstwa właśnie Chylińskiej. Można by pomyśleć, że wokalistka wykorzystała aktualną popularność, by jeszcze bardziej się wzbogacić. Nic bardziej mylnego!
Nie jest to kolejny gniot jakieś supergwiazdy. Według krytyków zarówno dziecko jak i dorosły może znaleźć coś dla siebie. Książka porównywana jest nawet do takich dzieł jak „Mikolajek” czy „Shrek”.

Natalia Klimczuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry