Możliwość komentowania Najnowszy klip Rihanny do „Diamonds” została wyłączona 40

Najnowszy klip Rihanny do „Diamonds”

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Barbadoska artystka opublikowała premierowy teledysk ze swojej ostatniej płyty „Unapologetic”. Album studyjny trafi do sklepów już 19 listopada. Reżyserem jest Anthony Mandler, stały współpracownik artystki, który nakręcił video do kilku jej wcześniejszych piosenek, m.in. „Only girl ( In the World)”.

Singiel „Diamonds” w dniu swojej premiery trafił na 1. miejsce listy sprzedaży iTunes aż w 27 krajach, a w ponad 55 pozostałych znalazła się w ścisłej 5. Ponadto, wokalistka planuje wyjątkową trasę koncertową „777 tour” z okazji wydania albumu. Ciekawe jest to, że zagra w 7 miastach, na 7 kontynentach i tylko 7 koncertów. Każdy z tych niesamowitych występów będzie mogło obejrzeć tylko 777 szczęśliwców. Specjalnie z tej okazji, Rihanna będzie również podróżowała wynajętym Boeingiem 777. Utwór napisała Sia Furler, która współpracowała m.in. z Davidem Guettą, tworząc hity takie jak „Titanium” i „She Wolf”.

To już siódmy krążek w karierze muzycznej wokalistki. Początek tej niezwykłej trasy koncertowej zaplanowany jet na 14 listopada 2012 roku.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry