Możliwość komentowania Peter J. Birch – młody songwriter została wyłączona 15

Peter J. Birch – młody songwriter

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Tak naprawdę nazywa się Piotr Jak Brzeziński. Pochodzi z Wołowa, miasta położonego na Dolnym Śląsku. Ma dopiero 21 lat, jest ubiegłorocznym maturzystą, obecni studiuje we Wrocławiu, a może pochwalić się już ponad setką zagranych koncertów! Występował w różnych krajach Europy, m.in. we Włoszech i Niemczech. Ponadto zagrał na Opener Festival, koncertował w radiowej Trójce.

Na początku tej jesieni ruszył w długą trasę koncertową. Ten młody artysta odwiedził już kilkanaście polskich miejscowości, ale również Litwę i Łotwę. To jeszcze nie koniec. Czekają go kolejne występy w kraju i poza jego granicami, m.in. w Czechach i Niemczech. Przez najbliższe trzy miesiące zagra około 30 koncertów. Ostatnio ukazał się jego najnowszy singiel „Claudette”.

W lutym 2013 roku planowana jest premiera jego debiutanckiej płyty. Peter J. Bilch wzoruje się na twórczości Bon Iver, Damiena Rice’a, Rocky Votolato. Jego muzyka natomiast obraca się wokół akustycznego indie folku. Najbliższe koncerty Piotrka w Brzegu i Słubicach.

Anna Odrzygóźdź

Źródła:

www.myspace.com/peterjohnbirch

www.muzoteka.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry