Możliwość komentowania Jacht z najgorętszej sceny w Bondzie do kupienia za 11 mln euro została wyłączona 36

Jacht z najgorętszej sceny w Bondzie do kupienia za 11 mln euro

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

To na pokładzie tego jachtu główny bohater filmu „Skyfall” kochał się z piękną Severine, w trakcie wycieczki po Morzu Śródziemnym.

– Jeśli przeżyjesz zapraszam na swój jacht – w taki właśnie sposób Severine, którą zagrała Berenice Mariohe, zaprasza Bonda na pokład swej luksusowej łodzi. To na tym jachcie rozgrywa się chyba najgoretsza scena, którą widzowie filmu „Skyfall” mieli okazję zobaczyć. Łódź ta to żaglowy jacht „Regina”, który został jednym z finalistów 2012 World Super Yacht Awards.

Jacht ma już jeden rok, 56 metrów długości i 9,5 metra szerokości. Może pomieścić nawet kilkunastu pasażerów, a jego prędkość maksymalna to 14 węzłów. Całość została wykonana z mahoniowego drewna. Na pokładzie znajduje się 6 komfortowych kabin z pełnym wyposażeniem – garderobą, łazienką z jacuzzi, klimatyzacją, telewizja satelitarną i przestrzennym systemem muzycznym. Znajduje się tu również obszerny salon i taras wypoczynkowy wraz z barem.

Wiadomo, że również na pokładzie tego statku odtwórca roli Bonda – Daniel Craig świętował zakończenie zdjęć do filmu „Skyfall”. Craig wraz z ekipą filmową i producentami zjadł uroczystą kolację na pokładzie „Reginy”. Ponoć polecał wynajęcie łódki na wakacje Salmie Hayek. Koszt wypożyczenia łódki na tydzień to „jedyne” 70-90 tys. euro.

Anna Łach
Źródło: tvn24.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry