Możliwość komentowania Lana Del Rey wystąpi w Polsce została wyłączona 26

Lana Del Rey wystąpi w Polsce

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Amerykańska wokalistka przyjedzie do naszego kraju, by 2 czerwca 2013 roku zagrać jeden biletowany koncert na warszawskim Torwarze. Gwiazda będzie promować reedycję jej debiutanckiego albumu. Wzbogacone o 9 nowych, niepublikowanych dotąd utworów wydanie to „Born To Die: Paradise Edition.”, które w sklepach pojawiło się 12 listopada.

fot. mtv networks/viacom


Lana jest jedną z największych sensacji muzycznych ostatnich miesięcy. Pierwsze miejsca na listach przebojów zajmowały przez długi czas piosenki właśnie tej artystki. Gwiazda rozpoczyna swoje europejskie tournée i odwiedzi takie kraje jak: Wielka Brytania, Szwajcaria, Holandia, Niemcy, Hiszpania czy Włochy. Singlem „Ride” podbiła serca wielu słuchaczy na świecie. Dodatkowo wniosła do muzyki odrobinę świeżości i subtelności. Stała się również ikoną mody, wystąpiła w kampanii jednej z marek odzieżowych.

Nie będzie to pierwsza wizyta Lany w Polsce. We wrześniu tego roku wokalistka zaśpiewała na zamkniętej, transmitowanej przez TVP gali „Polacy z werwą”. Po występie otrzymała od polskiego oddziału wytwórni Universal podwójną platynową płytę za swój premierowy album „Born To Die”.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry