Możliwość komentowania Selah Sue kolejny raz w Polsce! została wyłączona 39

Selah Sue kolejny raz w Polsce!

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Tak naprawdę nazywa się Sanne Putseys i ma dopiero 23 lata. Ta młoda debiutantka porównywana do Erykah Badu oraz Lauryn Hill ponownie zawita do naszego kraju. W grudniu zagra 5 wyjątkowych koncertów, którymi zakończy swoją trasę.

sxc


Belgijska wokalistka jest odkryciem na rynku muzycznym ostatnich kilku miesięcy. Znana z reklamy Kinder Bueno piosenka „This world” otworzyła jej drzwi do kariery. Płyta „Raggamuffin” podbiła europejskie listy przebojów, a autorkę pokochały miliony słuchaczy na całym świecie.
Artystka tworzy w klimatach soulu, funku, reggae, rocka, hip hopu i popu. Współpracowała m.in. z Mobym i Simply Red.

Selah Sue koncertowała już w Polsce na początku tego roku, a bilety na jej występy wyprzedały się w ciągu kilku tygodni. Widownia ją pokochała, wydaje się, że z wzajemnością. Większość swoich piosenek piosenkarka napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała w wieku 15 lat. Od stycznia wokalistka rozpoczyna nagrywanie kolejnego albumu i nie będzie koncertować przez kilkanaście miesięcy. Grudniowe koncerty odbędą się w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Ceny biletów od 95 zł do 150 zł.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry