Możliwość komentowania Sukces Piasecznego i Krajewskiego została wyłączona 37

Sukces Piasecznego i Krajewskiego

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

„Zimowe piosenki”, bo tak właśnie nazywa się najnowszy album tego duetu, pokrył się platyną w pierwszym dniu sprzedaży. Płyta trafiła do sklepów muzycznych 13 listopada. To specjalne, wyjątkowe wydanie charakteryzują nie tylko chwytliwe melodie napisane przez wybitnego polskiego kompozytora – Seweryna Krajewskiego, ale również głębokie, życiowe teksty Andrzeja Piasecznego.

Krążek został przygotowany przede wszystkim z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Singlem promującym płytę jest niezwykle ciepły, przyjemny dla ucha utwór „Wielkie świąteczne całowanie”. Jej dodatkowym atutem może być uniwersalne przesłanie, ponieważ piosenki takie jak „Kochajmy się zimą” oraz „Pastorałka największych przyjaciół” idealnie wpasują się w klimat bożonarodzeniowego czasu.

To zapierająca dech w piersi produkcja, na której odnajdziemy delikatne brzmienie instrumentów akustycznych, a także sekcje smyczkowe. Piasek i Krajewski współpracowali ze sobą niejednokrotnie, natomiast jest to ich wspólny album, gdzie spotkali się zarówno w charakterze wykonawców, jak i twórców. Warto dodać, że taka sytuacja, by płyta otrzymała status platynowej w dniu jej wydania zdarzyła się dopiero po raz pierwszy w tym roku.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry