Możliwość komentowania Znów głośno o 11-letniej modelce została wyłączona 41

Znów głośno o 11-letniej modelce

AKTUALNOŚCI, STYL ŻYCIA, ŚWIAT

Burza wokół Thylane Blondeau – nastoletniej top modelki z Francji, rozpętała się po raz kolejny. Tym razem po ukazaniu się okładki S Moda ( lifestyle’owy dodatek do El Paris), na której ujrzymy dziewczynkę wystylizowaną na Indiankę. Tym razem są to delikatniejsze zdjęcia, zachowane w dziecięcym klimacie, jednak na stronach internetowych znajdziemy mnóstwo komentarzy oburzonych osób, które uważają, że Thylane znów zrobiona jest „na dorosłą”. Ma makijaż, zamyśloną minę.


O córce byłego piłkarza było głośno 2 lata temu, gdy wystąpiła w dziecięcej sesji dla Vogue Paris. Carine Roitfeld (ówczesna naczelna francuskiego Vogue) opublikowała zdjęcia, na których Blondeau pozuje jak dorosła modelka. Ubrana jest w stroje, które noszą dorośli, szpilki, ma na sobie pełny makijaż oraz dodatki. Fotografie zszokowały czytelników a zdjęcia obiegły cały świat rozpętując medialną burzę. Dziewczynka ma bogate CV w swojej karierze modelki.

11-latka reklamowała dziecięce linie takich prestiżowych marek jak: Hugo Boss czy Lacoste. Wzięła udział w wybiegu Jean-Paul Gaultiera, na którym wystąpiła w towarzystwie modelki oraz modela, prowadzona przez nich za rękę.

O Thylane powstały w sieci blogi oraz Tumblr. Jest o niej głośno na Facebooku oraz YouTube. Młoda Blondeau posiada rozgłos nie mniejszy niż największe światowej klasy modelki.

Katarzyna Niczewska

źródło: elle/kotek/vogue

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry