Możliwość komentowania Druga edycja Impact Festival została wyłączona 25

Druga edycja Impact Festival

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

W dniach 4-5 czerwca 2013 roku na warszawskim lotnisku Bemowo odbędzie się II Impact Festival. Główną gwiazdą tej dwudniowej imprezy będzie zespół 30 Seconds To Mars, kojarzony przede wszystkim z jego wokalistą Jaredem Leto. Swoją obecność potwierdziły również dwie inne grupy : niemiecki Rammstein, a także nasz rodzimy Behemoth.

Festiwal zadebiutował na polskim rynku koncertowym w lipcu ubiegłego roku. Warto wspomnieć, że na dwóch scenach wystąpiło dziewięciu wykonawców, takich jak m.in. : Red Hot Chilli Peppers i Kasabian. Ideą tego wydarzenia jest połączenie wielu gatunków muzycznych, a także zaprezentowanie twórczości różnych artystów, wokalistów i zespołów.

Pomysłodawcami utworzenia 30 Seconds To Mars byli Jared i Shannon Leto w roku 1998. Formacja odnosi sukcesy muzyczne, a na swoim koncie ma niezliczoną ilość nagród i wyróżnień. Najważniejsze z nich to MTV Video Music Award, trzy europejskie oraz jedna latynoska i azjatycka nagroda MTV, a także trzy nagrody Kerrang!. Co więcej, zespół może liczyć na rzeszę wiernych fanów, która bezustannie się powiększa i wspólnie z nimi promować swoją działalność charytatywną.

Ceny biletów na Impact Festival: bilet jednodniowy – od 209 zł do 880 zł, karnet – od 330 zł do 1350 zł.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry