Możliwość komentowania Edyta Bartosiewicz wystąpi w Warszawie została wyłączona 32

Edyta Bartosiewicz wystąpi w Warszawie

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Piosenkarka zapowiedziała swój kolejny koncert, który odbędzie się 9 grudnia o godzinie 19:30 w stołecznym Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny. Bartosiewicz to nie tylko wokalistka i autorka tekstów, ale także producentka muzyczna, kompozytorka, gitarzystka. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych oraz wyczekiwanych artystek przez pokolenie 30 i 40-latków. Laureatka wielu prestiżowych nagród muzycznych m.in. 5 Fryderyków, Paszportu Polityki czy Festiwalu w Sopocie. Na Liście Przebojów Trójki znalazło się ponad 40 jej wykonań. Do największych hitów Edyty zalicza się utwory: „Sen”, „Koziorożec”, „Urodziny”.

stock.xchng


Na przestrzeni lat Bartosiewicz tworzyła m.in. z takimi wykonawcami jak: Hey, Róże Europy, Kobranocka i wiele innych. Koncert w Fabryce Trzciny zapowiadany jest jako niezwykła muzyczna wędrówka, od kultowych przebojów wokalistki w nowych aranżacjach, po premierowe wykonania.

Fani bezustannie czekają na nową płytę, natomiast póki co, mogą wybrać się na grudniowy koncert w Warszawie. Bilety w cenie 180 zł do kupienia na eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Eventim.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry