Możliwość komentowania Ellie Goulding zawita do Polski została wyłączona 27

Ellie Goulding zawita do Polski

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Brytyjska wokalistka wystąpi w warszawskiej Stodole 20 kwietnia 2013 roku o godzinie 20:00. Będzie to pierwszy klubowy koncert artystki w naszym kraju.

Urodziła się w Lyonshall, niedaleko Kington, a w czasie studiów na Kent University dostrzeżono jej talent muzyczny. Supportowała m.in. Little Boots, otrzymała nagrody Critics Choice podczas gali Brit Awards 2010 oraz Sound of 2010 w BBC Sound of 2010. Świat usłyszał o niej po wydaniu debiutanckiego albumu „Lights” w roku 2010. Do najpopularniejszych utworów należą dwie piosenki: tytułowe „Lights” oraz „Starry Eyed”, które w mgnieniu oka podbiły listy przebojów w Wielkiej Brytanii i pozostałej części Europy.

Sławę zdobyły również inne jej wykonania, m.in. singiel „Your Song”, który znalazł się na drugim miejscu prestiżowego notowania Billboard Hot 100. Niedawno Ellie Goulding wypuściła na rynek muzyczny swój drugi krążek „Halcyon”. Singlem promującym to wydanie jest utwór „Anything Could Happen”, który z dnia na dzień staje się coraz większym hitem. Na warszawskim koncercie artystka promować będzie właśnie swój najnowszy album.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry