Możliwość komentowania Paramore z nową płytą została wyłączona 31

Paramore z nową płytą

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Amerykański zespół rockowy kończy pracę nad kolejnym albumem. Grupa znana jest m.in. z utworu „Decode” znajdującego się na ścieżce dźwiękowej do pierwszej części „Zmierzchu”. Szerszą popularność zdobyli właśnie dzięki ekranizacji tego filmu. W skład bandu wchodzą: wokalistka Hayley Williams, a także muzycy Jeremy Davis oraz Taylor York. W roku 2010 zespół opuściło dwóch członków – bracia Josh i Zac Farro. Nie skończyło się to jednak rozpadem grupy.

fot.phillyist/cc2.0/

Muzycy pracują w studiu nagraniowym, w Los Angeles nad końcowym materiałem, który niebawem znajdzie się na ich najnowszym krążku. Będzie to pierwszy album od wydanej w roku 2009 płyty „Brand New Eyes”. Produkcją zajmuje się Justin Meldal – Johnsen, który ostatnio współpracował z M83 przy „Hurry Up, We’re Dreaming”.

Paramore tworzy muzykę w klimatach popu i rocka alternatywnego, przenikających się z indie rockiem. Płyta będzie dla zespołu wyjątkowa, ponieważ chcą spróbować nowych brzmień, ale także działają w pomniejszonym składzie. Premiera albumu przewidywana jest na 2013 rok.

Anna Odrzygóźdź

Źródła:

www.paramore.net

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry