Możliwość komentowania Blur gwiazdą przyszłorocznego Open’era została wyłączona 36

Blur gwiazdą przyszłorocznego Open’era

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, POLSKA, ROZRYWKA

Agencja Alter Art (organizator imprezy Open’er) poinformowała o pierwszej gwieździe przyszłorocznego Open’era – będzie nią brytyjski zespół Blur. Będzie to pierwszy występ muzyków w naszym kraju. Sam festiwal odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2013 na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

fot. M.Kapela/newsfix.pl


„Bardzo lubię ten moment – pierwszy headliner, pierwsze ogłoszenia bo przenosi on nas już w kolejny festiwalowy rok – tym bardziej, kiedy pierwszy ogłaszany wykonawca spełnia oczekiwania i marzenia wielu fanów festiwalu. Panie, Panowie pierwszym headlinerem Heineken Open’er 2013 jest zespół BLUR” – ogłosił Mikołaj Ziółkowski z Alter Art.

Blur to zespół przedstawiający takie gatunki muzyczne jak: brit pop, indie rock i rock alternatywny. Założony został w Colchester w 1989 roku przez Damona Albarna (wokalista, gitarzysta, klawiszowiec), Grahama Coxona (gitarzysta), Alexa Jamesa (basista) i Dave’a Rowntree (perkusista). Zespół został uhonorowany nagrodą Królowej Brytyjskiej za rozpowszechnianie kultury Wielkiej Brytanii.

Bilety na festiwal są już w regularnej sprzedaży. Tylko do 15 stycznia można nabyć je w promocyjnej cenie: 370zł na cały festiwal (z polem namiotowym: 450zł). Później będą kosztowały odpowiednio 470 i 550 zł. Bilety jednodniowe to koszt 189 zł.

Katarzyna Niczewska
źródło: http://opener.pl/pl/News/Blur-Pierwszym-Headlinerem-Openera-2013

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry