Możliwość komentowania Magazyn „People” wybrał najseksowniejszego mężczyznę świata została wyłączona 475

Magazyn „People” wybrał najseksowniejszego mężczyznę świata

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, MEDIA, PRASA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Amerykański magazyn „People” ogłosił swoją coroczną listę najseksowniejszych mężczyzn świata. Na samym szczycie znajduje się Channing Tatum. Ten 32-letni aktor zasłużył sobie na tytuł najseksowniejszego rolą w filmie z 2012 roku „Magic Mike”. Channing zagrał głównego bohatera rozpalającego zmysły kobiet poprzez wykonywaną pracę striptizera.

fot. Gage Skidmore


Jak donosi magazyn najseksowniejszy mężczyzna świata wybrał mało seksowny sposób na poinformowanie swojej żony (Jenna Dewan-Tatum) o wyróżnieniu. „Kiedy dowiedziałem się o wygranej w tym plebiscycie, pomyślałem z początku, że ktoś sobie ze mnie żartuje. Moją żonę, Jennę, poinformowałem, kiedy kąpaliśmy psy po tym jak zostały zaatakowane przez skunksy. Teraz nazywa mnie swoim najseksowniejszym mężczyzną na Ziemi” – przyznał Tatum. Jenna uważa, że to zaszczyt dla jej męża, na który zapracował sobie ciężką pracą. „Ludzie widzą go jako zabawnego i seksownego, ale nie wiedzą, że jest bardzo wrażliwy i bogaty duchowo. Jest bardzo szczerym człowiekiem; masz to, co widzisz” – dodaje aktorka.

Kolejne miejsca za Channingiem zajęli: Blake Shelton, Chris Hemsworth, Max Greenfield, Ben Affleck, Richard Gere, Matt Bomer, Oscar Pistorius, Denzel Washington, Damian Lewis, Paul Rudd i jako ostatni Bradley Cooper.
Tytuł najseksowniejszego mężczyzny magazyn „People” przyznaje już od 27 lat. Jako pierwszy otrzymał go Mel Gibson w 1985 roku.

Katarzyna Niczewska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry