Możliwość komentowania 15-lecie Within Temptation została wyłączona 29

15-lecie Within Temptation

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Holenderski zespół świętuje 15 lat swojego istnienia. Z tej okazji przygotował dla swoich fanów specjalną okazję. Od początku października, co kilka dni pojawiają się nowe covery w wykonaniu Within Temptation. Holendrzy postanowili spróbować sił w nieco innym gatunku muzycznym, dlatego też tworzą własne aranżacje największych przebojów muzyki pop.

fot.Kat Barker/cc2.5

Poza tym, że słuchacze doceniają tę inicjatywę i z niecierpliwością czekają na odsłony kolejnych utworów, to również sami muzycy przyznają, iż jest to dla nich nowe, bardzo ciekawe doświadczenie.

Lista kawałków przygotowanych przez zespół jest naprawdę interesująca. Możemy na niej znaleźć między innymi hit ostatnich kilku miesięcy „Summertime Sadness” autorstwa Lany Del Rey, „Dirty Dancer” Enrique Iglesiasa, a także „Don’t You Worry Child” grupy Swedish House Mafia. Ponadto, możemy posłuchać jedengo z najczęściej coverowanych utworów w tym roku, czyli „Somebody That I Used To Know” Gotye.

Do tej pory Within Temptation przerobił 9 piosenek, natomiast muzycy nie zdradzają czy mają zamiar wydać je w formie albumu.

Anna Odrzygóźdź

Źródła:
www.within-temptation.com
www.t-mobile-music.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry