Możliwość komentowania Biznes na 5 – wyłoniono finalistów została wyłączona 27

Biznes na 5 – wyłoniono finalistów

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GOSPODARKA

Młodzi przedsiębiorcy z innowacyjnymi pomysłami mają ogromne szanse na start, jeśli tylko dobrze poszukają. Coraz więcej inwestuje się w ciekawe projekty. Nowe firmy, niemające zbyt dużego własnego kapitału, łatwo mogą znaleźć pieniądze na wprowadzenie planów w życie. Mogą wręcz przebierać w ofertach i brać udział w licznych konkursach.

fotolia


Od 12 września do 31 października można było zgłaszać się do konkursu „Biznes na 5” organizowanego przez Puls Biznesu i BBI Seed Fund. Na początku grudnia zostaną ogłoszeni ostateczni zwycięzcy. Do wygrania aż 5 mln złotych. Już teraz jednak znamy pięciu finalistów.

Protech zajęło się technologią, która umożliwia zbieranie słomy, magazynowanie jej i spalanie, by uzyskać energię. Video Voice stworzyło projekt intuicyjnego wyszukiwania głosowego, który może być wykorzystywany w urządzeniach mobilnych i stronach internetowych. Buily zaoferowało usługę, która umożliwia impulsywną sprzedać i kupno produktów na dowolnej stronie WWW. Ministry of Win zaprojektowali telewizję internetową, zajmującą się rywalizacjom w grach elektronicznych. Phoenix Technologies stworzyła system przetwarzania odpadów w miejscu ich powstawania, a także uzyskanie z nich energii.

Organizatorzy konkursu nie wykluczają wybrania kilku zwycięzców i podzielenia kwoty na wygrane projekty.

Natalia Klimczuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry