Możliwość komentowania Debiutancki album Kamp! została wyłączona 52

Debiutancki album Kamp!

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Już dziś (tj. 23 listopada) na sklepowych półkach pojawi się premierowy krążek zespołu. Jest to jedno z największych objawień na polskiej scenie muzycznej. Grupa znana przede wszystkim z niesamowitego remixu piosenki „Dancing Shoes” Brodki, którą artystka wybrała na drugi singiel promujący jej ostatnią płytę.

cd,muzyka,album


To łódzko-wrocławskie trio z powodzeniem łączy elektroniczne dźwięki z gitarowym brzmieniem. Muzycy mają już na swoim koncie niezliczoną ilość epek oraz singli, docenionych przez polską, ale również zagraniczną publiczność. Członkowie zespołu to : Radek Krzyżanowski, Michał Słodowy i Tomasz Szpaderski.

Panowie występowali zarówno na najważniejszych polskich festiwalach, ale także na tych międzynarodowych, m.in. Selector, Heineken Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Culture Collide w Los Angeles, Liverpool Music Week, podczas wystawy EXPO w Szanghaju, czy chociażby na tegorocznym EXIT Festivalu w Serbii. Do tej pory, dokonania zespołu spotkały się z ogromnym uznaniem krytyków muzycznych oraz słuchaczy na całym świecie.

Zapowiedzią albumu jest utwór „Sulk”. Krążek powstawał w Łodzi i Poznaniu, natomiast za jego produkcję odpowiedzialni są sami muzycy, jak i Bartosz Szczęsny. Listopadowa premiera płyty wiąże się z trasą koncertową. Miejsca, gdzie w najbliższym czasie wystąpi zespół to : Wrocław, Poznań, Kraków i Krosno.

Anna Odrzygóźdź

Źródła:

www.wiadomosci24.pl

www.plasterlodzki.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry