Możliwość komentowania II Ogólnopolskie Forum E-biznesu została wyłączona 24

II Ogólnopolskie Forum E-biznesu

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GOSPODARKA, POLSKA

Już za kilka dni, bo 27 listopada, w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się II Ogólnopolskie Forum E-biznesu. Głównym organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

W programie poza wystąpieniami ekspertów zagranicznych (Ken Globerman, Andrew Rasiej) zaplanowano pięć grup tematycznych, w których wykłady poprowadzą polscy eksperci. Ścieżki tematyczne dotyczyć będą: trendów zagranicznych, przygotowania e-usług dla rynków zagranicznych, działań marketingowych, a także rozmów na temat wyzwań na globalnym rynku e-usług.

Dodatkowo na Forum będzie można uczestniczyć w trzech panelach dyskusyjnych z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych. W trakcie imprezy w Centrum Konferencyjnym znajdą się także stoiska prawie 30 funduszy inwestycyjnych, które wspierają startupy i firmy e-biznesowe.

Podczas forum odbędzie się także uroczysta Gala Konkursu na Innowacyjną E-usługę i Technologię B2B, na której zostaną ogłoszeni i nagrodzeni laureaci konkursów.

Udział w Forum jest całkowicie bezpłatny, a całość wydarzenia transmitowana będzie przez internet na stronie www.web.gov.pl.

Natalia Klimczuk

Źródła: http://www.web.gov.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry