Możliwość komentowania Ugly Kid Joe na Woodstocku została wyłączona 26

Ugly Kid Joe na Woodstocku

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Zespół ten będzie kolejną gwiazdą 19. Przystanku Woodstock w 2013 roku. To ogromny letni festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Jego pomysłodawcą jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym właśnie wydarzeniem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe akcje.

sxc


Ugly Kid Joe to grupa hardrockowa, powstała w roku 1990, w Kalifornii. Mimo przypisanego stylu, w ich twórczości odnajdziemy również funk i rap. Zespół zasłynął szczególnie w latach 90′, kiedy to wydał swój pierwszy album. Singiel „Everything About You” znalazł się na 3. miejscu Billboardu i utrzymywał na liście przez 20 tygodni. Ponadto, utwór ten rozszedł się w ilości dwóch milionów kopii, przez co okrzyknięto go najlepiej sprzedającym się singlem w historii. Dodatkowo wspólna trasa z Ozzym Osbourne, Motorhead W Stanach Zjednoczonych, a także europejska z Bon Jovim były zwieńczeniem ich sukcesu.

Do tej pory na Woodstocku zagrali m.in. Hey, Voo Voo, Dżem, Kobranocka, Habakuk oraz zagraniczni wykonawcy tacy jak: Dog Eat Dog, The Prodigy Kreator i wielu innych. Kalifornijski band wystąpi w pierwszym dniu imprezy, czyli 1 sierpnia 2013 roku.

Anna Odrzygóźdź

Źródła:
www.wosp.org.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry