Możliwość komentowania Zwycięzcy drugiej edycji Make More Music została wyłączona 36

Zwycięzcy drugiej edycji Make More Music

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Konkurs organizowany przez Empik Make More Music dobiegł końca. Jego laureatami został nieznany jeszcze szerszej publiczności zespół Lilly Hates Roses. Jest to młoda grupa grająca folk. Póki co, w Internecie dostępny jest tylko jeden ich utwór „Youth”, który zapewnił im zwycięstwo w rywalizacji. Ci najważniejsze, główną nagrodą w plebiscycie był kontrakt płytowy z Sony Music Polska, a także promocja debiutanckiego krążka w salonach Empik.

Lilly Hates Roses to toruńsko-poznański duet, który powstał w 2012 roku, głęboko zakorzeniony w amerykańskim folku. Ich premierowy singiel doceniło radio KEXP oraz brytyjski magazyn NME. Co ciekawe, będzie on coverowany przez znaną songwriterkę z Wielkiej Brytanii, Sarah Blackwood. Artystka umieszcza swoje nagrania na kanale youtube.com, przez co grono wiernych słuchaczy tej właśnie piosenki może znacznie się powiększyć.

Duet 23 listopada rozpoczyna swoją trasę koncertową po kraju. Na początek zagra w Warszawie, natomiast później odwiedzi takie miasta jak: Białystok, Opole, Wrocław, Poznań, Zieloną Górę i Puszczykowo.

Anna Odrzygóźdź

Źródła:

www.uwolnijmuzyke.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry