Możliwość komentowania Koncert Selah Sue już wkrótce we Wrocławiu została wyłączona 30

Koncert Selah Sue już wkrótce we Wrocławiu

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Autorka przeboju „This World” wystąpi we Wrocławiu już 13 grudnia w klubie Eter!Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to debiutantka, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku, belgijka jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej Raggamuffin.

Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin podbiły europejskie listy przebojów! Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince’a! Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała. W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze Mommy oraz Cee-Lo Green (duet w Please).


Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat! Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monae i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic. Na początku roku wokalistka wystąpiła na 2 koncertach, które zostały wyprzedane w kilka tygodni! Teraz specjalnie dla polskich fanów powraca z serią ostatnich koncertów promujących Raggamuffin. Od stycznia artystka rozpoczyna nagrywanie kolejnego albumu i nie będzie koncertować przez najbliższe kilkanaście miesięcy!

13.12.12 godz.20.00 Klub Eter, ul.Kazimierza Wielkiego 19
wROCKfest.pl prezentuje: SELAH SUE
bilety: 110 zł – pierwsze 300 szt., 120 zł – pozostałe
miejsca siedzące (balkon) – 150 zł
uwaga: 200 szt. biletów w promocyjnej cenie 95 zł dostępne wyłącznie w rezerwacjach mailowych: bilety@o2.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry