Możliwość komentowania MultiPad PMP5580C DUO – centrum multimedialnej rozrywki została wyłączona 33

MultiPad PMP5580C DUO – centrum multimedialnej rozrywki

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Już za 699 zł możecie nabyć najnowsze dziecko marki Prestigio. MultiPad PMP5580C DUO jest poręcznym i mobilnym urządzeniem, które napędza dwurdzeniowy procesor z rodziny ARM Cortex A9 o taktowaniu zegara 1.5GHz. 1GB pamięci RAM oraz wydajny układ graficzny Mali 400 sprawiają, że aplikacje i gry działają płynnie i sprawnie. Kluczowy dla urządzenia multimedialnego jest jednak ekran. W MultiPadzie 5580C DUO zastosowano ośmiocalowy wyświetlacz pojemnościowy wykonany w technologii LCD z przydatną funkcją multi touch.

fot.5580C-duo-multipad


Użytkownik może odtwarzać multimedia w najlepszej dostępnej jakości Full HD (1080p), a w razie potrzeby podłączyć MultiPada do większego monitora za pomocą wbudowanego złącza HDMI. Na pokładzie modelu 5580C DUO zainstalowano system Android 4.0 ICS, lecz producent zapewnia możliwość aktualizacji do wersji 4.1 Jelly Bean. Urządzenie posiada frontową kamerę o rozdzielczości 0,3MPx, przeznaczoną do wideo rozmów, a także czterokierunkowy akcelerometr przydatny podczas gier zręcznościowych. 8GB wbudowanej pamięci można z łatwością rozbudować o kolejne 32GB implementując zewnętrzną kartę microSD.

Producent wyposażył MultiPada w moduł Wi-Fi, a wbudowany interfejs USB może z łatwością posłużyć do zainstalowania zewnętrznego modemu 3G lub podłączenia innego urządzenia peryferyjnego. Użytkownik MultiPada 5580C DUO ma dostęp do wszelkich aktualizacji systemowych za pomocą zautomatyzowanej funkcji Over The Air (OTA).

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry