Możliwość komentowania Joanna Krupa znudziła się w oczekiwaniu na ślub została wyłączona 47

Joanna Krupa znudziła się w oczekiwaniu na ślub

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Joanna Krupa, polsko-amerykańska modelka, aktorka i showmenka zerwała zaręczyny z długoletnim partnerem Romainem Zago. Byli ze sobą przez ponad pięć lat i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia.

photo: stock.xchng

Joanna Krupa aktualnie uczestniczy w reality show „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami”, który śledzi życie siedmiu najbardziej wpływowych kobiet w Miami. W wywiadzie dla magazynu „In Touch” Krupa przyznała, że zaręczyny z Ramainem Zago zostały zerwane.

„Przez pięć lat nie mogliśmy ustalić daty ślubu…” – wytłumaczyła supergwiazda. Jej były narzeczony z kolei zrzuca winę na Krupę, twierdząc, że jego ukochana ciągle jest w rozjazdach, co jest nie do zniesienia.

Według plotek para rozstała się po ogromnej kłótni we wtorek (20 listopada), a już następnego dnia Joanna Krupa widziana była w cukierni bez pierścionka zaręczynowego z tajemniczym brunetem przy boku.

Natalia Klimczuk

Źródła: http://www.tvnstyle.pl/ ; http://www.telemagazyn.pl/plotki/8461,joanna-krupa-zerwala-zareczyny,id,t.html ; http://www.fakt.pl/Dzoana-Krupa-rozstala-sie-z-Romainem-Teraz-spotyka-sie-,artykuly,188909,1.html ; http://www.celebryci.com.pl/news/2969-joanna-krupa

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry