Możliwość komentowania Nowa płyta Bednarka została wyłączona 40

Nowa płyta Bednarka

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Już 28 listopada, nakładem Lou&Rocked Boys ukaże się najnowszy album Kamila „Jestem…” Tym razem, nie będzie to kolejny krążek zespołu Star Guard Muffin, ponieważ grupa zakończyła swą działalność w tym roku. Lider nieistniejącego już bandu postanowił kontynuować karierę z nowym składem, działającym pod nazwą Bednarek.

Artysta urodził się 10 maja 1991 w Brzegu, a popularność zdobył dzięki udziałowi w telewizyjnym show „Mam Talent”. MaccaBra, bo tak właśnie bywa nazywany, to nie tylko wokalista, ale również instrumentalista oraz autor tekstów.

cd,muzyka,album


Singlem promującym album jest piosenka „Nie Chcę Wyjeżdżać Stąd”. Na płycie znajdzie się trzynaście utworów. Co ciekawe, jednym z nich będzie cover Marka Grechuty, dlatego że Kamil uważa go za muzyczny autorytet i przywiązuje ogromną wagę do jego twórczości. Krążek będzie miał także inny charakter i brzmienie niż ten, który został wydany przez grupę Star Guard Muffin.

Materiał znajdujący się na płycie jest bardziej refleksyjny, ma głębsze teksty. Ponadto, łączy w sobie różne gatunki i style muzyki, dużą przewagą odznacza się roots reggae. Dodatkową niespodzianką może być również udział przy współtworzeniu albumu „Jestem” takich artystów, jak m.in. Gutek, Dawid Portasz, czy chociażby Jelonek.

Anna Odrzygóźdź

źródło: eska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry