Możliwość komentowania Reel Big Fish w Polsce została wyłączona 36

Reel Big Fish w Polsce

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Wiosna w świecie muzyki zapowiada się naprawdę interesująco. Już w maju 2013 roku do naszego kraju zawita zespół Reel Big Fish. Grupa pochodzi z Kalifornii i obracająca się głównie w klimacie ska punku. To legenda prostego, a także radosnego grania, która jest mistrzem we wprawianiu ludzi w dobry nastrój oraz zapewnianiu słuchaczom świetnej zabawy.

fot. Miles Gehm/flickr/cc.2.0


Ich pierwsza płyta „Everything Sucks” ukazała się w roku 1995, skutkując zakupem wystarczającej ilości krążków przez wiernych fanów, by zainteresować wytwórnię Mojo Records. Po tym właśnie wydarzeniu, materiały bandu weszły do sprzedaży masowej. Aktualnie zespół liczy sześciu członków, a jego liderem jest wokalista oraz gitarzysta Aaron Barrett. Ponadto, w ich melodiach możemy usłyszeć dźwięki saksofonu, trąbki, keyboradu, jak również basu i perkusji.

Nasz kraj odwiedzą 21 marca, dokładnie pierwszego dnia wiosny. Bedą promować najnowszą, siódmą już płytę „Candy Coated Fury”. Wydawnictwo to swoją premierę miało w lipcu tego roku. Grupa wystąpi w warszawskim klubie Proxima. Ceny biletów na ten koncert to: 49 zł – w przedsprzedaży, a także 59 zł w dniu imprezy.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry