Możliwość komentowania AudioFeels z nowym albumem została wyłączona 47

AudioFeels z nowym albumem

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Już 5 grudnia 2012 roku poznański zespół zaprezentuje swój najnowszy krążek. Będzie to koncertowe DVD zawierające prywatne materiały o grupie, nagrania z życia – podróże, próby oraz występy chłopaków, a także CD, na którym znajdzie się 16 piosenek, w tym 12 coverów i 4 autorskie. DVD „Live” jest zapisem koncertu z 29 marca, odbywającego się w historycznych murach Teatru Wielkiego w Poznaniu.

sxc/k_vohsen


AudioFeels to ośmiu wykonawców, zawdzięczający swoją popularność jednemu z telewizyjnym programów rozrywkowych – „Mam Talent”. W pierwszej edycji tego muzycznego talent show dotarli do finału i zdobyli trzecie miejsce. Zespół tworzy tzw. vocal play, czyli gatunek muzyki, w którym głos wykorzystywany jest nie tylko do śpiewu, ale również do imitacji wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych. Swoją kreatywnością zdobyli oni ogromną rzeszę fanów.

Band powstał w roku 2007, a jego pomysłodawcami byli wychowankowie Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 2 lata później, po wydaniu pierwszego studyjnego albumu „Uncovered” ich krążek w dwa tygodnie pokrył się złotem i był najczęściej kupowaną płytą CD w naszym kraju. Poza tym, członkowie AudioFeels przez kilka miesięcy koncertowali po Polsce, ale również Niemczech, Francji oraz Stanach Zjednoczonych.
Najnowsze wydawnictwo zawierać będzie między innymi takie utwory jak: „Otherside”, :Kiss from a rose” i „Bittersweet symphony”.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry