Możliwość komentowania Córka Clinta Eastwooda Miss Złotych Globów 2013 została wyłączona 28

Córka Clinta Eastwooda Miss Złotych Globów 2013

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT, WYDARZENIA KULTURALNE

Zagraniczni dziennikarze Hollywood wybrali Francescę Eastwood na Miss Złotych Globów 2013. To już druga córka „Brudnego Harry’ego”, która będzie pełniła honory gospodyni ceremonii. W roku 2005 była nią starsza córka – Kathryn Eastwood (23 lata).
Francesca ma 19 lat i od dziecka występuje w filmach u boku swoich rodziców. Zagrała epizody m.in. w „Prawdziwej zbrodni” czy „Pod niebem Henrietty”. Kojarzona jest głównie z reality show „Pani Eastwood i Spółka”, gdzie możemy śledzić codzienne życie rodzinki Eastwoodów.

Photo Credit: (c) „HFPA” and „Golden Globe Awards”


„Jestem zdenerwowana, ale zdecydowanie podekscytowana. Oglądałam ceremonie rozdania Złotych Globów odkąd byłam małą dziewczynką. Bycie częścią jednego z najznakomitszych wydarzeń Hollywood wiele dla mnie znaczy” – powiedziała Francesca w rozmowie z magazynem „Variety”.

Aktorka zapytana przez tygodnik „People” o kreację, jaką założy w ten wyjątkowy dzień powiedziała: „Nie chciałabym zakładać sukni wieczorowej. Te wyrafinowane kreacje powinny być zarezerwowane dla nominowanych aktorek. Zamierzam nałożyć coś prostego, tak, by się nie potknąć”.

Rozdanie Złotych Globów odbędzie się 13 stycznia 2013 roku. Będzie to już 70. tego typu ceremonia. Wraz z Francescą poprowadzą ją również Tinie Fey i Amy Poehler.

Katarzyna Niczewska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry