Możliwość komentowania Curly Heads akustycznie została wyłączona 26

Curly Heads akustycznie

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Singiel „Young and Talk”, do którego tekst napisał Dawid Podsiadło, a muzykę stworzył Oskar Bała pojawi się już 1 grudnia. Zostanie zaprezentowany w kaustycznej wersji na stronie Rak&Roll Records. Warto dodać, iż jest to pierwsza charytatywna wytwórnia muzyczna w naszym kraju. Zespół dołączy do grona tak wybitnych artystów jak m.in. Kayah, Natalia Przybysz, czy Kapela ze Wsi Warszawa.

stock.xchng

Co więcej, utwór znajdzie się na wyjątkowej płycie „TAKloopNIE”. Projekt ten opiera się na piosenkach stworzonych przez ponad 70 muzyków. Najnowsze wydawnictwo grupy Curly Heads czyli „Człowiek w zielonym korytarzu” zostało wyprodukowane przez Aleksandra Schmidta.
Ten młody band ma już w swoim dorobku m.in. wyróżnienie na tegorocznym festiwalu w Jarocinie, natomiast kilka dni temu supportował brytyjską grupę Archive przed ich warszawskim koncertem.

Zespół powstał w roku 2010, z inicjatywy sześciu dobrych kumpli. Wokalistą grupy jest Dawid Podsiadło, zwycięzca telewizyjnego programu „X-Factor”, który swoim niebywałym głosem zachwycił zarówno Czesława Mozila, Tatianę Okupnik, jak i samego Kubę Wojewódzkiego. Ponadto, instrumenty jakie możemy usłyszeć w singlach Curly Heads to gitara, klawisze, bas, a także bębny. Muzykę, którą tworzą zalicza się do brytyjskiego pop rocka. Do ich największych muzycznych inspiracji należą Muse i Arctic Monkeys.

Anna Odrzygóźdź

Źródła:
www.lastfm.pl
www.facebook.com/CurlyHeads

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry