Możliwość komentowania Księżna Kate w ciąży została wyłączona 58

Księżna Kate w ciąży

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Związek Kate Middleton i brytyjskiego księcia Williama od zawsze budził wielka sensację na łamach zarówno gazet plotkarskich, jak i ekskluzywnych czasopism. Poznali się na Uniwersytecie St. Andrews w Fife w 2001 roku. Oświadczyny nastąpiły podczas wycieczki do Kenii w październiku 2010 roku. 10 lat od poznania się wzięli ślub.

sxc


29 kwietnia 2011 roku nie tylko Brytyjczycy z uwagą przyglądali się ceremonii, oczy całego świata zwrócone były na Kate i Williama, a uroczystość szybko została uznana za ślub stulecia. W Wielkiej Brytanii ogłoszono dzień wolny od pracy. Koszty ceremonii szacowano na 20 mln funtów.

W prezencie królowa Elżbieta II nadała Williamowi (a w konsekwencji także Kate) tytuły księcia Cambridge, hrabiego Strathearn i barona Carrickfergus.

Od tego czasu para książęca wciąż jest obserwowana przez dziennikarzy. Księżna Kate została określona mianem drugiej Diany i ikony brytyjskiej mody. Zainteresowanie zyskało także rodzeństwo Kate, szczególnie młodsza siostra Pippa, która stała się celebrytką.

Pierwsze plotki o ciąży Kate pojawiły praktycznie zaraz po ślubie. Informacje te argumentowano tym, że księżna Kate odmawia picia alkoholu i unika produktów, które zawierają orzeczki ziemne. Bukmacherzy obstawiali nawet zakłady, kiedy para książęca będzie miała dziecko. Żadna z plotek nie została potwierdzona… aż do teraz.

3 grudnia Pałac świętego Jakuba wydał oświadczenie, w którym oficjalnie poinformowano o tym, że księżna Kate jest w ciąży. Aktualnie przebywa ona w szpitalu z powodu porannych mdłości. Ledwo ta informacja się pojawiła, a już spekuluje się o tym jakie imię zostanie wybrane. Najwięcej osób obstawia, że jeśli urodzi się dziewczynka dostanie imię po tragicznie zmarłej matce księcia Williama – Dianie.

Natalia Klimczuk

źródło: skynews/itv/bbc

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry