Możliwość komentowania Gdynia Rock Fest została wyłączona 23

Gdynia Rock Fest

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

2 marca 2013 roku odbędzie się druga edycja tytułowej imprezy. Jest to niezwykłe wydarzenie, stworzone z myślą o polskich zespołach rockowych. Wszystkie występy będą miały miejsce w Hali Sportowo-Widowiskowej, organizatzory przewidują rozpoczęcie o godzinie 15:30.

stock.xchng


Przyszłoroczny festiwal obfituje w wielu interesujących wykonawców. Zagra między innymi Grabaż i Strachy na Lachy – grupa wystąpi na festiwalu tuż po premierze swojego najnowszego albumu, dlatego też publiczność może spodziewać się nieznanych dotąd brzmień oraz tekstów. Ponadto, swoją twórczość zaprezentuje Luxtorpeda. W skład bandu wchodzą: Robert Drężek, Krzysztof Kmiecik, Tomasz Krzyżaniak i Hanseda, kojarzony głównie z Pięć Dwa Dębiec.
Następnie, Myslovitz, w nowym składzie, bez Artura Rojka, który w kwietniu tego roku odszedł z zespołu i rozpoczął karierę solową.

Pojawi się za to nowy wokalista – Michał Kowalonek. Grupa zaprezentuje zarówno stare, kultowe piosenki, jak i najnowsze piosenki. Kolejnym artystą będzie legenda polskiego rocka, czyli Acid Drinkers. W tym roku wydali oni nową płytę „Le Part Du Diable”. Poza tym, zaprezentują się również: Lipali – grupa Tomka Lipnickiego, a także Chassis – reprezentanci Gdańska.

Bilety na Gdynia Rock Fest od niedawna są już w sprzedaży. Do nabycia w cenie 69 zł i 79 zł m.in. na: www.ticketpro.pl , www.eventim.pl, www.ebilet.pl .

Anna Odrzygóźdź

Źródła:

www.mmtrojmiasto.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry