Możliwość komentowania Powrót Kasi Stankiewicz została wyłączona 645

Powrót Kasi Stankiewicz

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

W marcu przyszłego roku, artystka zaprezentuje nową, anglojęzyczną płytę. Producentem albumu jest Eddie Stevens, który współpracował m.in. z Moloko i Zero 7, a także Luką, czyli twórcą ścieżki dźwiękowej do filmu „Pitbull”. Zarówno teksty, jak i muzyka z nowego wydawnictwa są autorstwem piosenkarki.

Katarzyna Stankiewicz urodziła się w roku 1977, w Działdowie. Swoją karierę zaczęła debiutując w programie „Szansa na sukces”, później była wokalistką grupy Varius Manx. Tworzy głównie muzykę alternatywną, przy czym cieszy się wielkim uznaniem wśród krytyków. Zanim jednak odbędzie się premiera jej najnowszego krążka, artystka przygotowała specjalną reedycję albumu „Extrapop”z 2003 roku, która na półki sklepowe trafiła 3 grudnia.

Znajdziemy na niej nie tylko utwory z pierwszego wydania, ale również została wzbogacona o liczne remiksy oraz singiel „Run”, wykorzystany w soundtracku „Londyńczyków”.

Współtwórcą reedycji jest Luka, natomiast współwydawcą – Polskie Radio. Warto też wspomnieć, iż właśnie ten album zdobył wiele dobrych recenzji, uwydatnił talent Kasi, dzięki czemu odniosła niebywały sukces w polskiej branży muzycznej.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry