Ania Dąbrowska z Platynową Płytą

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Najnowszy album polskiej wokalistki w miesiąc po wydaniu pokrył się platyną. Sprzedano ponad 40 tysięcy egzemplarzy krążka „Bawię się świetnie”. Wydawnictwo jest uznawane za zdecydowanie najlepsze, spośród wszystkich poprzednich. Nie zmienia to jednak faktu, że wcześniejsze płyty Ani również okazały się sukcesem. „Ania Movie”, „W spodniach czy w sukience?” oraz „Kilka historii na ten sam temat” także uzyskały status platynowej, natomiast debiutancki album „Samotność po zmierzchu” z roku 2004 pokrył się złotem.

fot. Lisarlena/cc3.0


Ania Dąbrowska pochodzi z Chełma i jest nie tylko piosenkarką, ale jednocześnie autorką tekstów oraz muzyki. Brała udział w pierwszej edycji muzycznego programu „Idol”. W swojej karierze miała okazję współpracować z takimi wykonawcami jak m.in. Andrzej Smolik, Monika Brodka, Krzysztof Krawczyk.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, artystka rezygnuje na nowej płycie z charakterystycznego dla niej stylu retro, a próbuje współczesnego brzmienia. Aktualnie, wokalistka kończy trasę koncertową promującą „Bawię się świetnie”. Po raz ostatni wystąpi 13 grudnia w Warszawie.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry