Warsaw Winter Music Festival

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Twórcy znanego mieszkańcom stolicy Miasta Cypel postanowili zrealizować wyjątkowy, nowatorski projekt. Mowa o pierwszym zimowym, warszawskim festiwalu muzyki elektronicznej w plenerze. Głównym celem tej imprezy jest rozgrzanie szarej, mroźnej Warszawy do czerwoności.

stock.xchng


To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2013 roku w Soho Factory – jednej z najpopularniejszych stołecznych miejscówek. Na Warsaw Winter Music Festival staną trzy sceny, na której wystąpią gwiazdy muzyki elektronicznej światowego formatu. Jednakże będą to przede wszystkim dwa dni balangi między lodem, a ogniem. Organizatorzy mocno się postarali i przygotowali dla uczestników naprawdę wiele atrakcji.

Strefa lodu to przede wszystkim możliwość spędzenia nocy w igloo, oglądanie lodowych rzeźb, a także pokaz najmodniejszych zimowych outfitów dla narciarzy i nie tylko. Natomiast strefa ognia pozwoli zobaczyć niesamowite fireshow, czyli pokazy tańca połączone z ogniem. Ponadto, poza świetną muzyką, będziemy mogli jednocześnie podziwiać niezwykłe pokazy multimedialne, instalacje architektoniczne oraz zmierzyć się w konkurencji na najlepszą stylizację narciarską.

Anna Odrzygóźdź

Źródła:

www.eska.pl

www.zwierciadlo.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry