Hurts w Polsce

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Brytyjska formacja wystąpi 20 marca 2013 roku na swoim jedynym, warszawskim koncercie w klubie Palladium. Ich największym hitem jest utwór „Wonderful Life” z debiutanckiego krążka „Happiness”, którym podbili serca europejskich słuchaczy. Płyta okazała się dużym sukcesem, a singiel przez długi czas królował na listach przebojów. W związku z tym, muzycy postanowili wyruszyć w trasę koncertową. Będą promować swój nowy singiel, a także drugi album. Oba wydawnictwa mają ukazać się na początku 2013 roku.

fot. michael dornbierer/ cc.2.0

Duet Hurts powstał 3 lata temu w Manchesterze. Tworzą go wokalista Theo Hutchcraft oraz obsługujący syntezatory Adam Anderson. Do najpopularniejszych piosenek grupy należy m.in. wspomniane wyżej „Wonderful Life”, ale również „Stay”, „Devotion” nagrane wspólnie z Kylie Minogue i „Better Than Love”. Brytyjski band tworzy głównie muzykę elektroniczną połączoną z popem alternatywnym, new wavem, a także synth popem. Zespół inspiruje się twórczością takich grup jak: Depeche Mode, czy Pet Shop Boys. Co ciekawe, popularność wywróżyła im stacja BBC, umieszczając Hurts na czwartym miejscu wśród swoich prognoz na rok 2010 w zakresie muzycznych debiutów.

Sprzedaż biletów na marcowy koncert zespołu rozpocznie się 14 grudnia. Wejściówki do nabycia na ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl, go-ahead.pl.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry