Nowy tablet „pod dyktando” użytkowników

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Zazwyczaj z producentami nowych technologii jest tak, że prześcigają się wzajemnie w wymyślaniu coraz to lepszych i nowszych rozwiązań, nie patrząc na opinie i wymagania klientów – byle być lepszym od konkurencji. Zwykle, jeśli użytkownicy mają jakieś sugestie dotyczące nowych gadżetów, wypowiadają się na forach lub piszą maile do producentów, którzy niekoniecznie muszą te wiadomości czytać, a tym bardziej poważać.

Inaczej jest w przypadku firmy Razer, która postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom i upodobaniom użytkowników i zapytać ich o zdanie. W związku z tym firma ta przeprowadziła na facebooku ankiety, w których użytkownicy głosowali nad wyglądem i parametrami nowego gamingowego tabletu, o roboczej nazwie „Project Fiona”. Co z tego wynikło?
Facebookowicze zdecydowali, że najlepszym procesorem będzie Intel Core i5 lub i7. Karta graficzna nie została sprecyzowana, ale ma być to układ, pozwalający na granie w nowe gry na ustawieniach „medium”. Gracze uznali też, że obudowa i waga mogą być 2 razy większe niż w iPadzie oraz, ze Project Fiona powinien zawierać dedykowany kontroler gier, z możliwością odpinania.

Ostatnią kwestią była cena, która jest niestety wygórowana. Głosowała chyba ta bogatsza część świata, bo przedział cenowy ma wahać się w granicach od 1299 do 1499 dolarów.

Wiadomo też, że tablet ma być wyposażony w system Windows 8 i 10-calowy ekran.

Anna Łach
Źródło: geek.com/chip.pl/pclab.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry