Rekordowe 60 sekund Taylor Swift

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Dokładnie tyle czasu, zaledwie jedna minuta była potrzebna wokalistce do tego, aby sprzedać wszystkie bilety na swoje koncerty. Wejściówki zakupione na trasę „Red Tour” rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Ameryka oszalała na punkcie Taylor Swift. Żeby zobaczyć jeden z dwóch występów artystki w Los Angeles, należało wykazać się ogromnym sprytem i zdobyć bilet dosłownie w przeciągu 60 sekund. Podobna sytuacja miała miejsce przypadku jej koncertów w Waszyngtonie, Detroit, Chicago oraz Toronto. Najdłuższa transakcja trwała 30 minut.

fot. viacom


Taylor Swift urodziła się 13 grudnia 1989 roku w Pensylwanii. Jest młoda, a jednocześnie świadomą swojego sukcesu piosenkarką muzyki country oraz pop. Poza tym, że śpiewa na koncertach, tworzy również własne teksty, próbuje sił w aktorstwie. Dodatkowo, potrafi grać na gitarze, fortepianie, ukulele, a także ganjo.

Jej debiutancki krążek, wydany 24 października 2006 roku aż trzykrotnie pokrył się platyną. Co więcej, w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano ponad 3 miliony egzemplarzy tego albumu. 3 lata temu znalazła się na 69 miejscu w rankingu najbogatszych oraz najbardziej wpływowych gwiazd według magazynu Forbes i jednocześnie Billboard uznał ją artystką roku 2009. Ostatnim sukcesem artystki jest zwycięstwo podczas gali MTV Europe Music Awards.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry