Autorski program Szymona Majewskiego na YouTube

AKTUALNOŚCI, KONWERGENCJA, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Na serwisie YouTube możemy obejrzeć pierwszy odcinek autorskiego programu Szymona Majewskiego, który nosi nazwę „Szymon Majewski SuperSam”. Była gwiazda TVN-u podpisała kontrakt z YouTube, który to serwis dotychczas bazował jedynie na amatorach. Majewski jest pierwszą gwiazdą, która współpracuje z serwisem.

„Dzięki obecności na YouTubie Szymon Majewski może potencjalnie dotrzeć do ponad 13 mln Polaków, którzy co miesiąc odwiedzają tę platformę” – mówił Maciej Sojka z Google’a.

W wywiadzie przeprowadzonym przez wyborcza.biz Majewski przedstawia swój program następująco: „W >>Szymon Majewski SuperSam<< będę działał satyrycznie w stylu swobodnym, niepodlegającym show-biznesowym ciśnieniom”. Pierwszy odcinek „Szymon Majewski SuperSam” trwa prawie 9 minut, podczas których Szymon wciela się m. in. w rolę ginekologa Dody, hipstera i postać Perfekcyjnej Pani Domu. Opublikowany został 13 grudnia i w przeciągu doby ilość jego wyświetleń wynosiła zaledwie nieco ponad 600. Głosów „podoba mi się” i „nie podoba mi się” jest mniej więcej tyle samo – po 300. Komentarze pod odcinkiem nie są pochlebne. Widzowie zarzucają Majewskiemu żenująco niski poziom żartów. Katarzyna Niczewska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry